Лекція з актуальних питань формування правово-етичної свідомості та громадянської позиції громадян України в умовах воєнного стану

Викладачами двох кафедр факультету історії та географії Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка, доктором історичних наук, доцентом кафедри історії України Бороденко Оленою Анатоліївною та кандидатом педагогічних наук, асистентом кафедри географії, методики її навчання та туризму Копильцем Євгенієм Вікторовичем, було проведено спільний навчально-виховний захід із формування у студентів правово-етичної свідомості та громадянської позиції в умовах воєнного стану.

Студенти факультету історії та географії спеціальностей «Середня освіта (Історія)», «Історія та археологія», «Туризм» заслухали цікаву та змістовну лекцію ад’юнкта кафедри адміністративного права та процесу факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ, капітана поліції, який одночасно є здобувачем другого( магістерського) рівня вищої освіти освітньої програми «Середня освіта (Історія)» ПНПУ імені В. Г. Короленка Юрія Юрійовича Шеки.

Лектором піднімалися до обговорення актуальні проблеми правопорушень громадян України, які підлягають адміністративній і кримінальній відповідальності. Жваве обговорення викликали питання домашнього насильства, прав і обов’язків громадян щодо законного володіння різними видами зброї, порядку набуття дозволу на її зберігання та використання, колабораціонізму, державної зради, забезпечення охорони прав і свобод громадян України, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки та порядку органами Національної поліції України тощо. Юрій Юрійович поділився власним досвідом із буденних робочих днів працівників Національної поліції України, які виконують свій непростий, професійний обов’язок щодо збереження безпечного суспільного середовища та забезпечення правопорядку, безпосереднього спілкування з правопорушниками у курйозних, іноді жартівливих, ситуаціях із їхнього життя. Щиро дякуємо, Юрію Юрійовичу!