Відгуки про нас

Басенко Руслан Олександрович
кандидат педагогічних наук, доцент кафедри правознавства Полтавського інституту економіки і права Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна»

Долінська Тамара Миколаївна
учителька вищої категорії, учителька-методистка Полтавської гімназії №17

Донченко Костянтин Анатолійович
координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами в Полтавській області, керівник проектів Аналітичного центру «Бюро економічних та соціальних досліджень», політичний аналітик і оглядач

Пустовіт Тарас Павлович
заступник директора-начальника відділу інформації та використання документів Державного архіву Полтавської області, заслужений працівник культури України, голова Полтавського міського товариства «Просвіта» імені Т. Шевченка

Мірошниченко Віталій Григорович
завідувач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Полтавського інституту бізнесу МНТУ

Рець Олександр Вікторович
заступник директора з виховної роботи Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді Полтавської обласної ради

Рябова Аліса Вікторівна
Заслужена учителька України, директорка Павлоградської загальноосвітної школи І-ІІІ ступенів №9 Павлоградської міської ради Дніпропетровської області, заступниця міського голови Павлограда

Сень (Малашецька) Ольга Олексіївна
директорка спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3з поглибленим вивченням предметів суспільно-гуманітарного циклум. Горішні Плавні Полтавської області

Федюн Олег Юрійович
керівник підрозділу з органічного виробництва, заступник голови фермерського господарства «Еко-Маяк» у смт. Котельва

Щербань Анатолій Леонідович
кандидат історичних наук (спеціальність археологія), доктор культурології (спеціальність – українська культура), завідувач кафедри історії, музеєзнавства та пам’яткознавства Харківської державної академії культури

Пилипенко Вадим Валерійович
кандидат педагогічних наук

Капустян Ганна Тимофіївна
докторка історичних наук, професорка

Христенко Олександр Борисович
ветеран Служби зовнішньої розвідки України, генерал-лейтенант

Зелюк Віталій Володимирович
кандидат педагогічних наук, доцент, ректор Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені М. В. Остроградського

Демиденко Тетяна Прокопівна
кандидатка історичних наук, відмінниця освіти України, лауреатка обласних премій імені Панаса Мирного та Леоніда Бразова

Білоусько Олександр Андрійович
історик-краєзнавець, педагог, заслужений вчитель України, член Національної спілки краєзнавців України, Член національної спілки художників України

Петренко Ірина Миколаївна
докторка історичних наук, професорка і завідувачка кафедри педагогіки та суспільних наук ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі», лауреатка премії Самійла Величка, лауреатка премії Президента України для молодих учених у 2017 році, секретарка Полтавської обласної організації Національної спілки краєзнавців України

Бабенко Сава Савович
колишній заступник начальника управління СБУ в Полтавській області, полковник СБУ у відставці

Супруненко Олександр Борисович
кандидат історичних наук, старший науковий співробітник, Заслужений працівник культури України, директор Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського

Момот Іван Михайлович
голова Полтавської обласної ради (2010-2014), підприємець, видавець

Богданова-Портяна Марина Володимирівна
переможниця обласного етапу Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «Учитель року», номінація «Географія» (2014)

Кітченко Валентина Андріївна
учителька географії Комунального закладу «Полтавський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів імені А.С.МакаренкаПолтавської обласної ради»

Оніпко Марина Володимирівна
молодша наукова співробітниця ДІКЗ «Поле Полтавської битви»

Липівець Наталія Володимирівна
учителька-методистка Гадяцької школи-гімназії №1, організаторка туристично-краєзнавчої роботи

Устінова Ірина Олексіївна
учителька вищої кваліфікаційної категорії, вчителька-методистка, переможниця міського етапу конкурсу «Учитель року 2010» у номінації «Учитель географії»

Япринець (Заєць) Тетяна Сергіївна
кандидатка педагогічних наук, начальниця навчально-методичного відділу ПНПУ імені В. Г. Короленка

Портяний Богдан Васильович
переможець обласного етапу Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «Учитель року», номінація «Географія» (2006), увійшов до ТОР-10 конкурсу Global Teacher Prize Ukraine 2018

Гайдаренко Марина Валеріївна
учителька географії Градизької гімназії ім. О. І. Білаша

Руденко Ігор Михайлович
кандидат філософських наук

Пивоварська Ксенія Сергіївна
викладачка іноземною мовою, проект-менеджерка, контент-менеджерка

Загребельний Ігор Васильович
кандидат філософських наук, політичний оглядач, релігієзнавець, публіцист

Білецька Вікторія Вікторівна
голова циклової комісії гуманітарних та соціально-економічних дисциплін медичного коледжу Української медичної стоматологічної академії

Соколова Ольга Володимирівна
випускниця університету

Бондар Тетяна Олексіївна
стипендіатка Міжнародного благодійного фонду «Смолоскип», координаторка спільноти «Філософія для дітей на Полтавщині», регіональна тренерка освітньої платформи «Критичне мислення», тренерка з громадянської освіти (DOCCU, DVV International) та медіаграмотності (АУП, IREX, DW Akademie), спікерка вебінарів та конференцій освітньої платформи «На урок»

Вощенко Вікторія Юріївна
доцентка кафедри українознавства, культури та документознавства Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»

Приймак (Марійко) Світлана Володимирівна
випускниця університету