Участь у програмі внутрішньої академічної мобільності здобувачів освіти освітньо-професійної програми «Історія та археологія»
9 березня 2023 року відбулася робоча зустріч учасників програми внутрішньої академічної мобільності у 2022-2023 навчальному році за освітньо-професійними програмами «Історія та археологія» за спеціальністю 032 Історія та археологія першого бакалаврського рівня вищої освіти ПНПУ імені В.Г. Короленка та «Політологія» за спеціальністю 052 «Політологія» другого магістерського рівня вищої освіти Полтавського державного аграрного університету. До онлайн конференції приєдналися викладачі та здобувачі освіти – учасники програми, щоб обговорити перші проміжні результати взаємодії у навчальному процесі. Студентки групи ІА-33 Вікторія Торубара та Єлизавета Брижак вивчають навчальну дисципліну «Теорія політичних процесів» замість дисципліни «Державотворчі процеси в новітній історії України». Вони висловили спільну думку про те, що зміст програми нової дисципліни цілком відповідає очікуванням і дає змогу поглибити теоретичні знання в галузі політичної історії, допомагає формуванню аналітичних компетентностей, розширює можливості і навички моніторингу сучасних подій суспільно-політичного життя. Викладачі дисциплін докт. істор. наук Людмила Бабенко та докт. політ. наук Анастасія Некряч проаналізували перші результати практичних занять та узгодили графік консультацій.
Асистентка кафедри історії України Анастасія Момот зазначила, що у Полтавському національному педагогічному університеті беруть участь у програмі академічної мобільності здобувачки освіти другого магістерського рівня вищої освіти за спеціальністю 052 Політологія Валерія Скрипченко та Вікторія Іщенко Полтавського державного аграрного університету. Вони вивчають навчальну дисципліну «Публічна історія та історична журналістика» замість «Е-демократія і е-урядування» у групі ІА-52 спеціальності 032 Історія та археологія. Викладачка повідомила, що спільно з проф. Ігорем Сердюком вони намагаються якомога цікавіше побудувати курс, зробити його інтегрованим у сучасні суспільні процеси, залучати фахівців з медіаграмотності та публічної історії.
Професорка Анастасія Некряч запропонувала поглибити співпрацю між кафедрами історії України та кафедрою гуманітарних і соціальних дисциплін у рамках проєкту на платформі Erasmus+, для якого розроблено дві теми «Політичний імідж органів місцевого самоврядування» та «Регіональне співробітництво», а студенти отримають творчі практичні завдання щодо розробки рекомендацій для можливого використання у роботі органів місцевого самоврядування. Координаторки зустрічі завідувачка кафедри історії України Людмила Бабенко та доцентка кафедри гуманітарних і соціальних дисциплін Юлія Помаз подякували за конструктивну зустріч і обмін думками студентів та викладачів – учасників програми внутрішньої академічної мобільності.