Співпраця ПНПУ імені В. Г. Короленка й Університетського коледжу Копенгагена (Данія)
3 лютого 2022 р. відбулася онлайн-зустріч викладачів кафедри географії, методики її навчання та туризму Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка із колегами Університетського коледжу Копенгагена (Данія). Мета зустрічі – узгодження спільних проєктів у рамках Міжнародного тижня (KP International Week 2022) за програмою Erasmus+. Захід відбувся за сприяння відділу інноваційної діяльності та міжнародних зв’язків ПНПУ імені В. Г. Короленка (начальниця – Ірина Когут).
Викладач Університетського коледжу Копенгагена Петер Майкл Хансен ознайомив полтавських колег із планом заходів, покликаних популяризувати географічну освіту в рамках Міжнародного тижня, який відбудеться 4-6 квітня 2022 р. у столиці Данії. Співпраця між закладами освіти передбачає робочий візит доцента Олександра Федія в коледж Копенгагена. Програма зустрічі передбачає ознайомлення із методикою навчання географічних дисциплін, організацією навчального процесу, зустрічі із данськими студентами і викладачами. Також запланована лекція доцента Олександра Федія «Методика проведення навчальних практик для студентів спеціальності 014.07 Середня освіта (Географія)», вона покликана сформувати у данських студентів уявлення про особливості і рівень теоретичної й практичної підготовки студентів в Україні.
Другий етап співпраці запланований на травень 2022 р., очікується візит Петера Майкла Хансена у Полтаву. Відповідно до навчального плану у цей час відбуватимуться практики для студентів, які навчаються за освітніми програмами «Середня освіта (Географія)», «Науки про Землю», «Туризм». Олександр Федій ознайомив Петера Майкла Хансена з програмою практик і отримав зголошення проведення спільних досліджень із студентами ПНПУ імені В. Г. Короленка.
Начальниця відділу інноваційної діяльності та міжнародних зв’язків Ірина Когут і провідна фахівчиня відділу Аріна Сініктутова обговорили з Петером Майклом Хансеном подальше співробітництво між ПНПУ імені В. Г. Короленка та Університетським коледжем Копенгагена в рамках проєкту «Освіта для сталого розвитку».