Майбутні історики та археологи долучилися до відзначення Всесвітнього дня туризму
Студенти бакалаврату освітньо-професійної програми «Історія та археологія» долучилися до відзначення Всесвітнього дня туризму, обравши для цього освітній кампус університету – навчальну лабораторію «Ботанічний сад ПНПУ імені В. Г. Короленка». Здобувачі освіти опановують сертифікатну освітню програму «Організація музейної справа та спеціалізованих видів туризму», прогнозовані результати навчання якої передбачають опанування загальними та фаховими компетентностями, зокрема здатність використовувати фахові знання та професійні навички для виявлення, охорони та популяризації історико-культурної спадщини, усвідомлення можливого впливу туристичної і музейної діяльності на соціальну сферу та навколишнє природне середовище.
Майбутні історики та археологи у процесі польових археологічних досліджень повинні вміти облаштовувати польовий табір, ставити намет, готувати їжу на вогнищі, дбайливо ставлячися до навколишнього природного середовища. Під час проходження археологічних практик у здобувачів освіти здійснюється формування вміння працювати автономно і в команді, набувати комунікативних навичок, навичок взаємодії та взаємодопомоги.
Відповідно до принципу змагальності, були організовані змагання на швидкість облаштування намету, використання спального мішка, розводити багаття, поводитися з кухонним приладдям у польових умовах.
Уперше студенти І курсу долучилися до приготування польової каші, неповторний смак якої, звареної разом, запам’ятається яскравим спомином студентського життя.