Студенти групи Т-35 у співпраці із ДІКЗ «Поле Полтавської битви» успішно пройшли виробничу практику
З 17 лютого по 14 березня у здобувачів 3 курсу освітньої програми «Туризм та рекреація» тривала виробнича практика з технології та організації туризму. Метою практики було формування практичних навичок із організації екскурсійно-анімаційної діяльності, закріплення знань щодо технологій організації туристичних подорожей і туристичного обслуговування. Базами практики виступили Державний історико-культурний заповідник «Поле Полтавської битви» та туристична агенція «Країна мрій».

Під час практики студенти досліджували технологію організації та надання екскурсійних послуг та створювали авторський екскурсійний продукт. Проведений ними аналіз організації анімаційних заходів у ДІКЗ «Поле Полтавської битви» показав, що заповідник активно використовує різноманітні форми анімації для залучення та розваги відвідувачів.


Захист результатів практики відбувся 20 березня за участі молодшого наукового співробітника відділу науково-просвітницької роботи ДІКЗ «Поле Полтавської битви» Андрія Прокапало, який є випускником цієї освітньої програми і який здійснював безпосереднє керівництво роботою студентів на базі практики. Він позитивно оцінив готовність студентів до проведення екскурсійної та просвітницької діяльності, підкреслив важливість оволодіння сучасними комунікаційними методами і засобами роботи із відвідувачами.

Студенти мали під час практики мали змогу долучитися до організації і проведення тематичних майстер-класів та представили власні проєкти анімаційних заходів. Вони відзначили високий рівень організації практики і висловили захоплення від різноманіття форм і методів роботи музею, багатства експозиції та її сучасного переосмислення, подякували Андрію Прокапало за цінний практичний досвід у сфері інформаційно-екскурсійної та культурно-дозвіллєвої роботи з туристами.


Висловлюємо щиру подяку адміністрації та співробітникам ДІКЗ «Поле Полтавської битви» за співпрацю у підготовці фахівців з туризму та рекреації.