В університеті проведено психологічний тренінг для студентів ОП «Історія та археологія» першого бакалаврського рівня вищої освіти
Про бар’єри у формуванні культури стресостійкості в міжособистісних відносинах та професійній діяльності, шляхи їхнього подолання йшлося на психологічному тренінгу для студентів та викладачів бакалаврської програми «Історія та археологія», яка реалізується в університеті. Ініціаторами його проведення стали гарантка програми Людмила Бабенко, начальниця психологічної служби Надія Мишко, студенти – члени робочої групи з розробки/оновлення ОП Владислав Романенко та Дарія Воронкіна.
Порушені проблеми виявилися актуальними для кожного, адже висвітлювалися зовнішні та внутрішні чинники, які спонукають до діяльності кожного представника колективу, коучинг тощо. Психологиня на зрозумілих прикладах продемонструвала механізми, що викликають стан стресу, його наслідки для вибудовування особистої траєкторії успіху здобувачів освіти в університеті, прояви лідерських якостей та їх реалізацію. Учасники заходу проаналізували фактори впливу на психічне здоров’я людини об’єктивних та суб’єктивних факторів, спільно створили пам’ятку для налаштування на позитивне ставлення один до одного, емоційний комфорт у міжособистісних відносинах та професійній діяльності.
Гарантка освітньої програми Людмила Бабенко зазначила: «Заходи такого спрямування є важливими для формування soft-skills, які впродовж 2021 року набули особливого значення й трансформувалися в meta-skills».
Психологічна служба університету готова надавати в разі потреби поради й допомогу студентам у процесі формування навичок їх адаптації в колективі та суспільному середовищі, наголосила Надія Мишко.