На факультеті історії та географії розпочався Тиждень популяризації академічної доброчесності

Академічна доброчесність є важливим етичним принципом в освітній діяльності колективу факультету історії та географії. Тому тематичний тиждень її популяризації ініціювали представники Студентського сенату та адміністрації.

Декан факультету Юрій Вільховий закцентував увагу на необхідності неухильного дотримання цієї засади під час проведення контрольних заходів, підготовки кваліфікаційних робіт. Доцентка кафедри історії України Тамара Жалій, відповідальна за виховну роботу, поінформувала здобувачів освіти про норми “Кодексу академічної доброчесності” та санкції, передбачені за порушення таких положень.

Студенти першого курсу освітніх програми Середня освіта (історія), Середня освіта (географія) урочисто присягнулися дотримуватися академічної доброчесності в навчальній, науковій, творчій діяльності.