Відбулася зустріч студентів спеціальностей Середня освіта (Географія), Географія, Науки про Землю з вчителем Полтавського ліцею імені А.С. Макаренка Віталієм Глухотою

26 жовтня 2023 р. відбулася зустріч студентів спеціальностей Середня освіта (Географія), Географія, Науки про Землю з вчителем Полтавського ліцею імені А.С. Макаренка Віталієм Глухотою. Тема зустрічі «Особливості наукової роботи із здобувачами освіти у системі Малої академії наук України». Доповідач висвітлив структуру, завдання і особливості роботи системи Малої академії наук України, поділився власним досвідом організації наукової роботи учнів.

Викладачі кафедри географії, методики її навчання та туризму є постійними членами журі конкурсів учнівських наукових робіт Малої академії наук і орієнтують студентів як майбутніх вчителів у своїй професійній діяльності активно залучати учнів до написання наукових робіт у системі Малої академії наук України.