Студенти–історики ознайомилися з новим науковим виданням
Студенти 4 курсу (група ІА-44), які здобувають освіту за освітньо-професійною програмою «Історія та археологія», стали учасниками важливої події у науковому і культурному житті нашого краю. У Полтавському краєзнавчому музеї імені Василя Кричевського відбулася презентація чергового видання «Звід пам’яток історії та культури України. Полтавська область». Щойно надрукований 17-й том охоплює попередні межі Карлівського району з урахуванням нового територіально-адміністративного поділу.
Полтавщина одна з небагатьох областей України, де ця державна наукова програма при підтримці обласної влади наполегливо втілюється в життя.
До складу редакційних колегій та авторських колективів цього та попередніх томів входять викладачі кафедри історії України Юрій Волошин, Людмила Бабенко, Роман Луговий, Оксана Коваленко, наукові співробітники музейних установ, які залучаються до проведення гостьових лекцій, проведення навчальних і виробничих практик з археології, музейної справи здобувачів освіти за спеціальністю 032 Історія та археологія. Так, студенти безпосередньо поспілкувалися із стейкголдерами освітньо-професійної програми директором музею Олександром Супруненком та директором «Центру охорони та дослідження пам’яток археології» Полтавської обласної ради В’ячеславом Шерстюком, які є висококваліфікованими науковцями та мають великий досвід організації дослідження і охорони пам’яток історії і культури.
У ході неформального спілкування студенти ближче познайомилися з науковими співробітниками Полтавського краєзнавчого музею , випускниками факультету історії та географії попередніх років Володимиром Дряпаком та Андрієм Граньком, які привернули увагу студентів до нових локацій для відвідувачів в умовах воєнного стану.
Проф. Людмила Бабенко наголосила, що 17-й том видання «Звід пам’яток історії та культури України Полтавська область. Карлівщина» як енциклопедичне видання має велике практичне значення для провадження навчального процесу зі студентами спеціальності 032 Історія та археологія на факультеті історії та географії, зокрема при вивченні таких навчальних дисциплін як «Історія України», «Історичне краєзнавство», «Пам’яткознавство та охорона культурної спадщини в Україні», «Етнографія України» та ін. ФОТО 4
Вона подякувала за можливість поповнення новими книгами фондів бібліотеки ПНПУ імені В. Г. Короленка, співробітниці якої Ірина Швидун та Світлана Попкова також взяли участь у презентації.