ВІТАЄМО МАГІСТРАНТКУ ГРУПИ ІА(мс)-62 ТЕТЯНУ МОШКО!

10 вересня відбулося нагородження переможців конкурсу наукових робіт «Україна – НАТО: співпраця заради безпеки та миру» , який вже кілька років поспіль організовується в ПНПУ імені В.Г. Короленка, Він з кожним роком набуває все більшої популярності, про що свідчить палітра учасників. Не лише студенти й магістранти факультету історії та географії, але й природничого, технології та дизайну, фізичного виховання та інших факультетів подають свої роботи на суд авторитетного журі. Цьогоріч з-поміж більше ніж трьох десятків робіт кращим було визнане дослідження Тетяни Мошко, магістрантки групи ІА(мс)-62 спеціальності 032 Історія та археологія (науковий керівник, д.і.н. Людмила Бабенко). Дослідниця обрала тему «Роль спортивних змагань у реабілітаційній системі військовослужбовців (на прикладі «Ігор нескорених»). Їй вдалося не лише розкрити предмет дослідження засобами наукових методів, цікавих джерел, але й заторкнути гуманітарні проблеми сучасного світу, психологічний бік адаптації військовослужбовців у мирному житті тощо. Бажаємо успіхів талановитій студентці!