Співпраця факультету історії та географії з закладом-партнером-фаховим коледжем імені С. Бубки

На зустріч із директором коледжу КЗ «ДОСФКСП ім. С.Бубки» Ігорем Анушкевичем завітали студенти освітніх програм “Середня освіта (за предметними спеціалізаціями)”, “Історія та археологія”.

Майбутні викладачі закладів фахової передвищої освіти ознайомилися з установчими документами коледжу, його структурою, особливостями організації навчальних занять та тренувального процесу. Чемпіон України з важкої атлетики Ангелов Святослав, студент І курсу, поділився досвідом участі в змаганнях європейського штибу, вдалим прикладом поєднання спортивної діяльності й навчання.

Ігор Казимирович прокоментував для студентів університету особливості правового статусу закладів фахової передвищої та повної загальної середньої освіти і запросив до подальшої співпраці.