Студенти факультету історії та географії – переможці обласних змагань «В’язання туристських вузлів»

Кафедра географії, методики її навчання та туризму популяризує на факультеті спортивний туризм серед здобувачів вищої освіти усіх спеціальностей, адже оволодіння відповідними компетентностями в сучасних умовах є особливо значущим.

Свідченням успішного засвоєння здобувачами вищої освіти туристських премудрощів є результати їхньої участі у відкритих обласних змаганнях «В’язання туристських вузлів» серед учнівської та студентської молоді Полтавщини, проведених навесні 2024 року Комунальним закладом «Полтавський обласний центр національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства учнівської молоді Полтавської обласної ради».

У відкритих обласних змаганнях узяли участь понад 60 спортсменів. Студенти факультету історії та географії ПНПУ імені В. Г. Короленка Алла Шкаріна (група НЗ-35) та Юрій Івашенько (група ГО-24) здобули перші місця відповідно серед дівчат та юнаків у своїй віковій категорії. Особливо вражаючий результат продемонструвала Алла Шкаріна, зав’язавши 10 вузлів за 1 хв 14 с. Тож вітаємо переможців і бажаємо їм нових туристських звершень.